اخبار دانشکده

  • 1401/12/01 - 11:05
  • - تعداد بازدید: 672
  • - تعداد بازدید کنندگان: 610
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

مراسم روپوش سفید دانشجویان ورودی مهر 1401 برگزار شد

11757.mp3 مراسم روپوش سفید دانشجویان ورودی مهر 1401 برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشکده پرستاری و مامایی: یکشنبه 30 بهمن ماه 1401 مراسم ورود به بالین دانشجویان ترم دو کارشناسی پرستاری و مامایی با همت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده با حضور هیات رئیسه، مدیران گروه های آموزشی پرستاری، چند تن از اعضای هیئت علمی، مسئول برنامه ریزی بالینی برگزار شد.

در این مراسم دانشجویان با فرم کارآموزی حضور داشتند و اتیکت های بیمارستان پیش از ورود به سالن تحویلشان داده شد.

این نشست شامل دو پنل آشنایی با مدیران گروه و کارشناس برنامه ریزی بالینی و پنل سخنی با استاد، با هدف آشنایی دانشجویان با قوانین و مقررات فیلد بالین و آئین نامه کارآموزی ها و آگاه سازی دانشجویان با پوشش و اخلاق حرفه ای بود.

دکتر اینانلو؛ معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده گفت: فلسفه استفاده از روپوش سفید در ابتدا آرامش دادن به بیمار است، رنگ سفید نماد پاکی و پاکیزگی است و باعث اعتماد بیشتر در نگاه اولیه میشود. همچنین وی  با تاکید بر اینکه ارتقاء هویت حرفه ای دانشجویان بخشی از اهداف اصلی این مراسم است، به برقراری ارتباط خوب و موثر با بیماران و مددجویان نکاتی را برای دانشجویان بیان کرد.

همچنین در این مراسم منشور اخلاقی برای دانشجویان توسط آقای صفدری؛ رئیس انجمن علمی پرستاران قلب ایران قرائت شد و اتیکت دو تن از دانشجویان توسط خانم سیدالشهدایی و آقای صفدری بصورت نمادین نصب شد.

  • گروه اخبار : اخبار
  • کد خبر : 11757
:
کلیدواژه ها
خبرنگار

تصاویر

نظرات

0 کامنت برای این مطلب وجود دارد

کامنت

Template settings