اخبار دانشکده

  • 1401/07/20 - 08:42
  • - تعداد بازدید: 443
  • - تعداد بازدید کنندگان: 361
  • Study time: 1 دقیقه

مراسم معارفه دانشجویان کارشناسی پرستاری و مامایی ورودی مهر 1401 برگزار شد.

6140.mp3 مراسم معارفه دانشجویان کارشناسی پرستاری و مامایی ورودی مهر 1401 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پرستاری و مامایی: مراسم معارفه دانشجویان کارشناسی پرستاری و مامایی ورودی مهر 1401 هجدهم مهرماه در سالن آمفی تئاتر دانشکده با حضور دکتر پیروی؛ رئیس، معاونین، مدیران گروه، اساتید مشاور و کارشناسان مرتبط، با همت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده و همکاری همیاران فرهنگی در کانون بسیج برگزار شد.

دکتر پیروی ضمن تبریک پذیرفته شدن و ورود دانشجویان به سال تحصیلی جدید گفت: امیدوار هستیم با امکانات آموزشی و پژوهشی مناسب در این دانشگاه به تحصیل بپردازید و در سرنوشت علمی و توسعه آموزشی نقش ارزنده‌ای ایفا کنید.

پانل اول این مراسم شامل آشنایی با معاونت های دانشکده، معرفی اعضای زیرمجموعه هر معاونت، شرح وظایف، آشنایی با سایت دانشکده و نحوه ی ارتباط دانشجویان با هر بخش بود.

پانل دوم به انجمن ها، نشریات و کانون های فعال در سطح دانشکده اختصاص داده شده بود که مسئولین هر تشکل به معرفی مجموعه خود و نحوه عضوگیری پرداختند.

همچنین در قسمتی از برنامه دانشجویان با اساتید مشاور مربوطه دیدار داشتند و اساتید ضمن شرح وظایف خود بر محرمانه بودن اطلاعات شخصی و آموزشی هر دانشجو تاکید داشتند و آنها را با مقررات و ضوابط آموزشی، پژوهشی، دانشجویی و انضباطی در مقاطع مربوطه آشنا کردند.

در پایان پس از پخش سرود دانشگاه علوم پزشکی ایران، تحویل پرچم توسط امامی دانشجوی ترم آخر به یکی از دانشجویان ورودی جدید انجام شد.

  • Newsgroup : اخبار
  • News code : 6140
کپی لینک کوتاه:
key words
خبرنگار

Pictures

کامنت‌ها

0 کامنت برای این مطلب وجود دارد

کامنت

Template settings