اخبار دانشکده

  • 1401/04/01 - 11:42
  • - تعداد بازدید: 147
  • - تعداد بازدید کنندگان: 142
  • Study time: 1 دقیقه

دانشگاه علوم پزشکی ایران "سواد سلامت" مردم در شبکه‌های اجتماعی را رشد می‌دهد.

2678.mp3 دانشگاه علوم پزشکی ایران "سواد سلامت" مردم در شبکه‌های اجتماعی را رشد می‌دهد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: باید با استفاده از شبکه‌های اجتماعی، سواد سلامت مردم در فضای مجازی اصلاح و رشد یابد.

به گزارش مفداایران به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر عبدالرضا پازوکی در نشست هم اندیشی مدیران و کارشناسان حوزه بهداشت با تقدیر از راه اندازی نخستین شبکه آموزش و اطلاع رسانی برای فضای مجازی دانشگاه عنوان کرد: ارائه اطلاعات درست و مدیریت فضای مجازی در حوزه سلامت حائز اهمیت است.

وی ادامه داد: به عنوان متولیان نظام سلامت باید از ابزار فضای مجازی به درستی استفاده کرد و با هدایت هوشمندانه، اطلاعات علمی و سلامت به جامعه منتقل شود.

 پازوکی، نقش حوزه بهداشت در زمینه کسب مقام برتر  دانشگاه علوم پزشکی ایران در رتبه بندی بین المللی تایمز را برجسته دانست و گفت: باید تمام توان خود را برای بهره گیری از ظرفیت‌های موجود در بخش‌های مختلف دانشگاه به کار گیریم تا علاوه بر افزایش سطح سواد سلامت عمومی، رتبه دانشگاه در عرصه ملی و بین المللی ارتقاء یابد و به سمت دانشگاه های نسل نو پیش رفت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران از نقش محوری مجموعه روابط عمومی برای تولید محتوای علمی و آموزشی تقدیر کرد و افزود: با تاکید رهبر معظم انقلاب باید از ظرفیت فضای مجازی برای خدمت رسانی به مردم در حوزه بهداشت و درمان نهایت بهره برداری شود.

گفتنی است، نخستین استودیو سلامت کشور در تاریخ دی ماه ۱۴۰۰ با هدف تولید محتواهای آموزشی در زمینه پیشگیری و درمان بیماری ها در دانشگاه علوم پزشکی ایران راه اندازی شده است؛ این مرکز با بهره گیری از امکانات فنی و تیم تولیدی حرفه ای در نظر دارد سطح سواد سلامت را از طریق شبکه های اجتماعی افزایش دهد و از ظرفیت سفیران بهداشت در مراکز تحت پوشش برای گسترش این شبکه گسترده اطلاع رسانی استفاده کند.

  • Newsgroup : اخبار
  • News code : 2678
کپی لینک کوتاه:
key words
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

کامنت‌ها

0 کامنت برای این مطلب وجود دارد

کامنت

Template settings