• 1402/03/03 - 11:31
  • - تعداد بازدید: 61
  • - تعداد بازدید کنندگان: 57
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

تفاهم نامه بانک رسالت با دانشگاه علوم پزشکی ایران برای ارائه تسهیلات به دانشجویان

معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران برای تامین و ارائه تسهیلات مالی با بانک قرض الحسنه رسالت تفاهم نامه همکاری منعقد کرد.

15325.mp3 تفاهم نامه بانک رسالت با دانشگاه علوم پزشکی ایران برای ارائه تسهیلات به دانشجویان

به گزارش روابط عمومی مفدا دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر عبدالوهاب برادران در دیدار با حامد تیموری مدیر همکاری مشترک بانک قرض الحسنه رسالت عنوان کرد: معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در کنار وظایف تامین اسکان، تغذیه و موارد مورد نیاز دانشجویان برای برخی مشکلات مالی آنان نیز دغدغه دارد زیرا این دانشجویان با وجود اینکه جمعی از نخبگان جوان کشور هستند در مواقعی دچار مشکلات مالی می شوند که می توان با درایتی صحیح آن را به خوبی مدیریت کرد.

وی ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی ایران در کنار تربیت دانشجویان پزشکی تعداد قابل توجه ای اعضای هیئت علمی دارد که می توان در ادامه توسعه این تفاهم نامه، این اعضا نیز از تسهیلات بانک رسالت بهره مند شوند و حتی این تفاهم نامه همکاری در زمینه کمک به بیماران برای تامین برخی اقلام جراحی که توانایی مالی بیمار وجود ندارد گسترش یابد.

در ادامه این نشست حامد تیموری مدیر همکاری مشترک بانک قرض الحسنه رسالت نیز با تقدیر از تلاش های جامعه پزشکی به خصوص در ایام کرونا عنوان کرد: برای بانک قرض الحسنه رسالت افتخار بزرگی است که به جامعه پزشکی به خصوص دانشجویان پزشکی خدمت کند.

وی خاطرنشان کرد: در گام نخست برای ارائه تسهیلات به دانشجویان پزشکی، مقوله ضامن برای دریافت تسهیلات حذف کردیم و درصدد هستیم تا در آینده نیز مبحث دریافت دو درصد کارمزد نیز حذف شود. همچنین بانک قرض الحسنه رسالت شرایط ارائه تسهیلات قرض الحسنه به شرکت های دانش بنیان را نیز تا سقف یک میلیارد تومان فراهم کرده است.

  • گروه اخبار : اطلاعیه ها
  • کد خبر : 15325
:
کلیدواژه ها
خبرنگار

کامنت‌ها

0 کامنت برای این مطلب وجود دارد

کامنت

Template settings