• 1402/03/02 - 11:00
  • - تعداد بازدید: 131
  • - تعداد بازدید کنندگان: 129
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

دانشگاه علوم پزشکی ایران در جشنواره قرآنی هدهد افتخار آفرینی کرد

دانشگاه علوم پزشکی ایران، موفق به کسب ۵ مقام دوم، ۴ مقام سوم، دو مقام چهارم و یک مقام پنجم در بیست و هفتمین جشنواره قرآنی هدهد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شد.

15243.mp3 دانشگاه علوم پزشکی ایران در جشنواره قرآنی هدهد افتخار آفرینی کرد

به گزارش اداره توسعه فعالیت های قرآنی مفدا دانشگاه علوم پزشکی ایران؛ نتایج نهایی بخش‌های مختلف بیست و هفتمین جشنواره قرآنی هدهد در مرحله کشوری در رده‌های اساتید، کارکنان و دانشجویان علوم پزشکی ( برادران و خواهران) از سوی مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت اعلام شد.

براساس این گزارش، دانشگاه علوم پزشکی ایران در این دوره نیز زیبا درخشید و اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه موفق به کسب 9 رتبه برتر (اول تا سوم) و 3 رتبه (شایسته تقدیر) در بیست و هفتمین جشنواره قرآنی هدهد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شدند.

دانشگاهیان علوم پزشکی ایران در بیست و هفتمین جشنواره هدهد 12 رتبه را به خود اختصاص دادند.

اسامی اساتید حایز رتبه برتر

دکتر نجات مهدیه نفر سوم رشته شعر را به خود اختصاص داد.

اسامی دانشجویان حایز رتبه برتر

ذوالفقار سباتی نفر دوم در رشته اذان، مهدی حاجی زاده نفر دوم در رشته خوشنویسی (دانشجوی کارشناسی پرستاری)، الهام عرفان پور نفر دوم در رشته قرائت تحقیق، امیرحسین خانزاده نفر سوم در رشته مفاهیم نهج البلاغه، داوود موسوی نفر چهارم در رشته طراحی پوستر (دانشجوی کارشناسی پرستاری)، روح الله همتی نفر چهارم در رشته تلخیص کتاب نیکو نویدی قاضیانی نفر پنجم در رشته سبک زندگی اسلامی را به خود اختصاص دادند.

در بخش کارکنان سیدمحمدرضا میری نفر دوم در رشته مداحی، وحید اوتادی نفر دوم در رشته مفاهیم صحیفه سجادیه، محمد آشوری نفر سوم در رشته قرائت تحقیق و صفیه قمری نفر سوم در رشته احادیث را به خود اختصاص دادند.

  • گروه اخبار : اطلاعیه ها
  • کد خبر : 15243
:
کلیدواژه ها
خبرنگار

نظرات

0 کامنت برای این مطلب وجود دارد

کامنت

Template settings