• 1403/03/13 - 13:23
  • - تعداد بازدید: 47
  • - تعداد بازدید کنندگان: 44
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

14مدال رنگارنگ، دستاورد تلاش ورزشکاران دختر دانشگاه علوم پزشکی ایران

مسابقات قهرمانی دانشجویان دانشگاه‌های منطقه ۱۰ کشور با افتخار آفرینی و مدال آوری دختران دانشگاه ایران،در چهار رشته ورزشی تیراندازی، تنیس، شنا و بدمینتون در روز های پنجشنبه و جمعه 10 و 11 خرداد ماه برگزار شد.

334133.mp3 14مدال رنگارنگ، دستاورد تلاش ورزشکاران دختر دانشگاه علوم پزشکی ایران

به گزارش« مفدا دانشگاه علوم پزشکی ایران» بنابر اعلام روابط عمومی تربیت بدنی معاونت دانشجویی دانشگاه؛ مجید نظامی _مدیر تربیت بدنی ضمن تبریک به جامعه ورزشکار دانشگاه علوم پزشکی ایران اظهار کرد: بار دیگر شاهد افتخار آفرینی دانشجویان دختر در این مسابقات بودیم.

وی ادامه داد: 2 مدال طلا، 3 مدال نقره و 9 مدال برنز حاصل تلاش ورزشکاران دختر در این رویداد ورزشی است.

مدیر تربیت بدنی تصریح کرد: تیم تنیس روی میز در این رویداد در بخش انفرادی یک مدال طلا و دو مدال برنز و در بخش دوبل یک مدال طلا را از آن خود کردند.

وی خاطر نشان کرد: در رقابت‌های تیراندازی که در دو رشته تفنگ تپانچه و بادی بصورت ۶۰ تیر انجام شد، دختران ایران در هر یک از این رشته‌ها یک مدال نقره و یک مدال برنز را تصاحب کردند.

نظامی افزود: در مسابقات شنا مدال نقره در رشته ۱۰۰ متر آزاد، یک مدال برنز در رشته ۱۰۰ متر قورباغه و ۲ مدال برنز در ماده ۵۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پرروانه به شنا گران دانشگاه ایران رسید.

وی ادامه داد: همچنین در مسابقات بدمینتون در بخش تک و دوبل دو مدال برنز بدست آمد.

گفتنی است: مسابقات تیر اندازی در آکادمی تیراندازی دانشگاه ایران برگزار شد،که از مجهزترین سالن‌های تیراندازی دانشگاهی در سطح کشور می باشد و در اردیبهشت ماه سال گذشته افتتاح گردید.

نفرات برتر مسابقات در چهار رشته به شرح ذیل می باشد:

  • گروه اخبار : اطلاعیه ها
  • کد خبر : 334133
:
کلیدواژه ها
خبرنگار

Template settings